Lifestyle

Foto “hot”, ish e dashura e Fernando Alonsos “tërbon” rrjetet sociale

Loading...

Viki Odinktova, ish e dashura e pilotit të Formula 1, Fernando Alonso, po i “çmend” të gjithë në rrjetet sociale.


Modelja superseksi nga Rusia publikon vazhdimisht foto provokuese në profilin e saj në “Instagram”, të cilat marrin pëlqime dhe komplimente pa mbarim nga fansat e shumtë.

Loading...

Marre nga Lajm24

Loading...
SuperDyqani