Lifestyle

FOTO/33 apo vjeç Anxhela Peristeri befason me bikini –

Loading...


Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anxhela Peristeri prej disa javësh ka filluar të ushtrohet intensivisht në palestër.

Dhe siç duket nga rezultati Anxhela ja ka arritur të rikthejë format e viteve më parë kur dukej si modele në videoklipin e këngës “Ishe mbret”.

Sot ajo ka postuar një foto me bikini dhe duket se ja ka arritur qëllimin e saj.

Me këto forma perfekte fizike  Anxhela ka pse e pret stinën e verës.

Loading...

 

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani