Kuriozitete

Foshnja e porsalindur i buzëqesh babait pasi i njeh zërin që ja dëgjontë në bark

Loading...

RIO DE ZHANERO – Etërit dhe vajzat duket se kanë një lidhje të veçantë, dhe historia e Flavio Dantas, e Rio de Janeiro, Brazil, është një tjetër provë e saj.

Ky baba ishte aq i emocionuar kur mori vesh që guaja e tij ishte shtatëzanë, saqë i fliste barkut të saj gjatë gjithë kohës.

Tarsila Batista, partnerja e tij, shpjegoi se çdo mëngjes para se të shkonte në punë, Flavio do ta përshëndeste fëmijën e saj dhe do t’i prekte barkun dukei  thënë: “Unë do të jem gjithmonë atje për ty”.

Loading...

Kurdo që e bënte këtë, fëmija do të fillonte të shkelmohej dhe të lëvizte.

Bebja e quajtur Antonella lindi në spitalin detar të Marcilio Dias në Rio de Janeiro.

Ajo do të jetë padyshim një vajzë babai!

Burimi:HealthyFood

E.C/Dosja.al

The post Foshnja e porsalindur i buzëqesh babait pasi i njeh zërin që ja dëgjontë në bark appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani