Sport

Formacionet zyrtare: Liria – KEK-u

Loading...

Xhiro 31 e Ipko Superligës vazhdon sot me tri ndeshje, teksa e gjithë vëmendja do të jetë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Ndërsa në stadiumin “Përparim Thaçi” – në Prizren do të zhvillohet takimi i xhiros së 31’të në Superligë ndërmjet Lirisë dhe Keku-t, shkruan GazetaBlic.

Ndërsa ne do t’ju paraqesim formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:


Liria: F.Gashi, Dina, Bytyçi, Riascos, Daci, Mustafa, Q.Gashi, J.Vivas, Karahoda, Fetahaj, B.Memaj. Kryetrajner: Erdogan Celina

Loading...

KEK-u: Hodaj, Musliu, Vitija, Govori, Tejeci, Preniqi, Berisha, Dushi, Veliu, Prestreshi, Eminhaziri. Kryetrajner: Alban Dragusha

Gjyqtarë: Leutrim Mustafa, Alban Ejupi, Jakup Musolli, Arben Halilaj

Stadiumi: “Përparim Thaçi” – Prizren.

/GazetaBlic/

Burimi

Loading...
SuperDyqani