Lifestyle

Fjolla Morina poston foto me Ilir Metën. Ja pse u takua me presidentin…

Loading...

KOSOVË– Këngëtarja, Fjolla Morina ka qenë duke festuar “Ditën e Nënës” në një nga lokalet në Prevallë të Kosovës, ku është ndeshur me Presidentin Ilir Meta.

Me sa duket në të njëjtin vend është ndodhur Ilir Meta dhe Fjolla ka marrë një pozë me Presidentin. Bashkëngjitur fotos ajo nuk nguron të shfaqë respektin që ka për këtë figurë politike ndërsa ka etiketuar dhe Ilir Metën.

“Respekte”-shkruan këngëtarja mbi foton e postuar në InstaStory.

Loading...
Këngëtarja, Fjolla Morina dhe Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.

(R.L/Dosja.al)

The post Fjolla Morina poston foto me Ilir Metën. Ja pse u takua me presidentin… appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani