Sport

Firmino dëshpëron tifozët e Liverpoolit – as vet nuk e di si e humbi këtë rast!

Loading...

Ende nuk është shënuar asnjë gol në takimin Cardiff – Liverpool.

Megjithatë – një ndeshje mjaft e mirë po zhvillohet në fushë – me dy skuadrat që po kanë raste shënimi, përcjell GazetaBlic.

Roberto Firmino dhe Mohamed Salah kanë lëshuar dy rastet më të mira shënimi në pjesën e parë deri më tani.


Roberto Firmino ka humbur një rast ballë për ballë me portierin në minutën e 21’të – pas pasimit të Manes.

Sulmuesi brazilian kishte një penallti në lëvizje, por goditja e tij shkoi lartë portës.

Rezultati aktual i takimit është 0-0.

Ja rasti:

VIDEO

Burimi

Loading...
SuperDyqani