Lifestyle

Festivali i Kanës/ Nuk fsheh gëzimin, modelja shqiptare takohet me Selena Gomez

Loading...

Festivali i 72-të i Kanës u hap ditën e djeshme dhe disa nga ikonat e kinemasë, por jo vetëm, parakaluan në tapetin e kuq duke na lënë pa fjalë.

Në një prej festivaleve më të rëndësishëm të filmit në mbarë botën ishte e pranishme për herë të parë dhe modelja kosovare, Heidi Lushtaku.

Në Instagramin e saj ajo ka publikuar një foto krahas aktores së famshme dhe këngëtares Selena Gomez.

Loading...

Heidi Lushtaku është bashkëshortja e boksierit të njohur, Haxhi Krasniqit.

Ajo e ka nisur karrierën e modelingut prej moshës 13-vjeçare, por suksesi i saj shpërtheu menjëherë pas pjesëmarrjes në “Miss Zvicra 2013”.

L.K/Dosja.al

The post Festivali i Kanës/ Nuk fsheh gëzimin, modelja shqiptare takohet me Selena Gomez appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani