Lifestyle

Festivali i Kanës 2019: Yjet që shkëlqyen në tapetin e kuq (Foto)

Loading...

Yjet e famshëm sollën shkëlqim dhe magji në Festivalin e Kanës, këtë vit. Këto janë veshjet më të bukura të mbrëmjes, që nuk duhen humbur. Shteti shqiptar ishte pjesë e festivalit të Filmit në Kanë këtë vit. Shqipëria prezantohet në kategorinë e filmave me metrazh të shkurtër, dhe “The Van” është projekti filmik me regji të Erenik Beqirit.