Lifestyle

Festë, surpriza dhe ngjyra, ditëlindjet festohen të ndara në familjen Berisha (Foto)

Loading...

Muaji maj në familjen Berisha paska vetëm festa ditëlindjesh. Tian nuk ishte i vetmi që feston ditëlindjen, por edhe kushërira e tij, Reneé dhe babai i tij, Patris Berisha.

Festa e tij e madhe, me të afërm e miq dhe me shumë ngjyra u përcoll kështu edhe në Instagram nga Tuna dhe Patrisi. (lexo këtu)

Sot feston ditëlindjen Reneé. Nora dhe Roberti kanë zgjedhur t’i organizojnë asaj një ditëlindje magjike për 4-vjetorin me një festë princesash, me shumë ngjyra, lodra e ëmbëlsira.

Asnjë prej tyre nuk do i bashkohet festës së ditëlindjes, pasi zënkat dhe sherri me dy kunatave, Tuna dhe Nora vazhdojnë ende.

L.K/Dosja.al

The post Festë, surpriza dhe ngjyra, ditëlindjet festohen të ndara në familjen Berisha (Foto) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani