Sport

“Fenomen” edhe si president, Ronaldo paguan pushimet e lojtarëve –

Loading...

Fenomen kur luante në fushë, por edhe tani në rolin e presidentit. Ish-sulmuesi brazilian, tashmë aksioneri i maxhorancës në klubin spanjoll të Real Valladolid i kishte premtuar lojtarëve dhe stafit teknik se do t’i çonte të gjithë me pushime dhe do të paguante të gjitha shpenzimet nëse skuadra qëndronte në La Liga.

Objektivi u arrit dhe “Fenomeni” e mbajti fjalën, duke I dërguar të gjithë në disa prej hoteleve dhe plazheve më eksluzivë në botë në Ibiza dhe Formentera.
(balkanweb)

Loading...

Marre nga Balkanweb

Loading...
SuperDyqani