Lifestyle

“Është shumë arrogante”, gazetarja e njohur shprehet se nuk e duron dot Dafina Zeqirin

Loading...

Së fundmi, në emisionin “Mos i fol shoferit” ka qenë e ftuar gazetarja e njohur shqiptare, Suada Daci, e cila ka folur mbi marrëdhënien që ka me VIP-at.

Kur u pyet se kush personazh i është dukur e keqe apo nuk e duron dot, ajo përmendi Dafinën. Suada ka thënë se Dafina iu duk shumë arrogante dhe kishte një sjellje prej dive.

“Dafina Zeqiri, ka ardhur në Tiranë për një koncert dhe kam shkuar t’i marr një intervistë, sjellja e saj prej arrogantje. Ajo që më bëri përshtypje ishte se nuk sillej ashtu vetëm me gazetarët, por edhe stafin e saj sikur ajo ishte diva me e lartë se të gjithë. Atëherë bëra dhe një shkrim: “Dafina Zeqiri vjen në Tiranë me sjelljen e një dive“. Që atëherë nuk e kam kontaktuar më menaxherin e saj për një tjetër intervistë”, ka thënë Suada, ndërsa është shprehur se një nga artistët që vlerëson më tepër është MC Kresha.

Loading...

 

The post “Është shumë arrogante”, gazetarja e njohur shprehet se nuk e duron dot Dafina Zeqirin appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani