Lifestyle

Ermali ‘ngacmon’ Valerin: Pse u dhimbset b*tha jote komentuesve? Përgjigjia e tij na befasoi…

Loading...

TIRANË– Valer Kolnikaj është përballur me pyetje nga më të ndryshmet gjatë emisionit “Xing me Ermalin”, pas paragjykimeve të shumta që vijnë për të, për mënyrën pak femërore në të sjellur.

Ermal Mamaqi ka realizuar dhe pjesën e pyetjeve nga Facebook-u, dhe shumica e pyetjeve ishin të sikletshme. Megjithatë duket se valeri i merr me shumë sportivitet.

“Pse u dhimbset këtyre komentuesve b*tha jote më shumë se e vetja?”-ka shkruar një ndër ndjekësit për ish-banorin e Big Brother.

Loading...

Të gjithë prisnim që Valeri t’i kthehej keq dhe të revoltohej me këtë koment, por jo. Ai ka një përgjigje edhe për këtë pyetje.

“Kam pershtypjen se komentet ishin të shumta të shumta të shumta dhe pyetjet ishin aq të shumta sa që… sa qe po trembeshin, prandaj. Por, s’ka asnjë rrezik, qetësohuni njerëz. Komentoni sa të doni, bëni qejf, shfryjeni bishën që keni brenda vetes.”-i është përgjigjur Valer Kolnikaj.

(R.L/Dosja.al)

 

The post Ermali ‘ngacmon’ Valerin: Pse u dhimbset b*tha jote komentuesve? Përgjigjia e tij na befasoi… appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani