HI TECH

Eriksen, galaktiku i radhës? – Top Channel

Loading...

Real Madrid nuk mjaftohet me blerjetb që ka bërë deri në këto momente. ‘Los Blancos’ kërkojnë të forcojnë akoma më shumë ekipin në mënyrë që të plotësojnë synimin e tyre që është fitimi i tripletës.

Pas Hazard dhe Joviç sulmi duket se është plotësuar, por tani Real po kërkon për një mesfushor. Pogba preferon të tranferohet nga Manchester United tek Real Madrid, por Manchester po e zvarrit shumë çështjen.

Nga kjo duket situatë kërkon të përfitojë Tottenham. Eriksen ka refuzuar të rinovojë kontratën me Spurs. Presidenti i Tottenham ka telefonuar agjentët e Real Madrid për Eriksen. Madrilenët kanë shfaqur interes edhe më herët për danezin. Transferimi i 27 vjeçarit mund të realizohet për 100 milion euro.

Loading...

Mediat spanjolle e qujnë të përfunduar këtë marrëveshje dhe sipas tyre transferimi i Eriksen do të bëhet gjatë kësaj merkatoje.


Top Channel

Marre nga Top Channel

Loading...
SuperDyqani