Lifestyle

Erik Fullani ‘braktis’ vajzën e Majlinda Bregut për 16-vjeçaren, momentet intime në Dhërmi (Foto)

Loading...

Erik Fullani është fotografuar duke puthur një vajzë tjetër. JOQ shkruan se djali i Ardian Fullanit nuk është më në një lidhje me vajzën e Majlina Bregut, Kejdën pork a dikë tjetër në krah.

Në foton e publikuar, Eriku shihet buzë detit në Dhërmi, teksa puthet me një vajzë brune.

Foto e publikuar nga JOQ

Burime për JOQ, shkruajnë se vajza në foto është 16 vjeçe dhe ka disa kohë që frekuenton me djalin e ish-guvernatorit.

Loading...

Vetëm pak koëh më parë, Kejda publikoi foton e një çifti në altra dhe u aludua në media se bukuroshja po ëndërronte një martesë me Erikun.

Mesa duket gjërat mes tyre kanë marrë një kthesë të papritur.

(f.m/dosja.al)

The post Erik Fullani ‘braktis’ vajzën e Majlinda Bregut për 16-vjeçaren, momentet intime në Dhërmi (Foto) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani