KOSOVA Lajme

Erëra të forta në Prishtinë, kështu e zë pema një makinë

Loading...

Një lisë është rrëzuar si pasojë e erërave që kanë ndodhur në Prishtinë në rrugën “Luan Haradinaj.

Në fotografinë dhe videon të siguara nga, shihet se nga ky lisë ka pësuar një veturë e cila kishte qenë e parkuar aty.

Nga rrëzimi i lisit nuk ka raportohet për persona të lënduar.

Loading...

Ndryshe, kujtojmë se Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë këtyre ditëve do të kemi edhe ndryshime të temperaturave në Prishtinë.

Shikojeni pamjet për më shumë.

Marre nga GazetaBlic

Loading...
SuperDyqani