Lifestyle

Eneda Tarifa “harron“ burrin po të gjeja njeriun e duhur do martohesha sërisht

Loading...

TIRANË-Këngëtarja Eneda Tarifa ka sfiduar veten duke iu përgjigjur disa pyetjeve të sikletshme të moderators Bora Zemani në emisionin “Treshat”

Moderatorja Bora Zemani e ka pyetur Enedën nëse do martohej sërish dhe këngëtarja nuk ka nguruar të tregoj se beson akoma në martesë.

Por këngëtarja nuk ka kaluar pa u pyetur dhe për të dashurin dhe se sa kohë kalojn bashkë.

Bora Zemani: Më mire beqare?

Eneda Tarifa: No coment.

Bora Zemani: Kalon shumë kohë me të dashurin tend?

Eneda Tarifa: Nuk është pyetje për mua akoma.

Loading...

Bora Zemani: Do martoheshe prap?

Eneda Tarifa: ohh, ok tek e treta nuk rezistoj dot më dakort, ndoshta po, po të gjej njeriun e duhur.

Bora Zemani: Beson akoma në martes.

Bora Zemani: Ja fal vetes tradhëtin?

Eneda Tarifa: Jo kur diçka eshtë gabim është gabim.

Bora Zemani: As vetes, nuk tregohesh e butë me veten?

Eneda Tarifa: Apsolutish po.

(D.K/Dosja.al)

The post Eneda Tarifa “harron“ burrin po të gjeja njeriun e duhur do martohesha sërisht appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani