Lifestyle

Edhe pak ditë do të lind, kështu kujdeset Graniti për nusen e tij

Loading...

Graniti dhe Leonita publikojnë foton më të ëmbël

Loading...

Futbollisti i mirënjohur, Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i pëlqyer në publik.

Ata janë përherë në qendër të medieve rozë sidomos me paraqitjet e tyre.

Çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë dhe gjatë kësaj kohe janë shumë aktivë në rrjete sociale.

Së fundi, ata kanë publikur një foto ku shihen shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Marre nga Lajm24

Loading...
SuperDyqani