Aktualitet Lajme

E zë korrenti, ndërron jetë elektriçisti

Loading...

Një 35-vjeçar me profesion elektriçist ka ndërruar jetë pasi ka rënë kontakt me energjinë elektrike.

Mësohet se rreth orës 12:50, në Rrashbull të Durrësit, 35-vjeçari Klinton Xhani duke riparuar një defekt elektrik në një shtyllë , ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Top Channel

Marre nga Top Channel

Loading...