Lifestyle

E tradhëtoi me shoqen e ngushtë të motrës, Khloe shokohet nga dhurata që i bën Tristian

Loading...

Këto ditë, Khloe Kardashian bëri bujë me deklaratën e saj kur bëri të ditur se e ka falur ish partnerin e saj, Tristian Thompson, i cili e tradhëtoi me Jordyn Woods.

Sipas Khloes, të gjithë gabojnë. “Nuk mendoj se Tristan është person i keq. Të gjithë bëjmë gabime, jemi njerëz. Do lëndohem më shumë nëse vazhdoj t’i mbaj inat. Ndodhi, ta zgjidhim, dhe të ecim para. Kjo i ka ndodhur shumë personave, jo vetëm mua. Dua t’i tregoj vajzës time që është gjë e bukur ta fal babain e saj. Dua që vajza të rrethohet me dashuri”, ka thënë ajo.

Mirëpo, në episodin e ri të “Keeping up with the Kardashians”, Khloe ka zbuluar se Tristian i ka dhuruar një diamant rozë.

Loading...

Kjo dhuratë nuk është pritur aspak mirë nga familjarët e saj, e sidomos nga nëna, Kris, e cila këtë dhuratë e ka konsideruar si përbuzëse pas asaj që Tristian i bëri Khloe.

The post E tradhëtoi me shoqen e ngushtë të motrës, Khloe shokohet nga dhurata që i bën Tristian appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani