Lifestyle

‘E tmerrshme! U bëra njeri’, Julian Deda tregon ndryshimin e 11 viteve të fundit –

Loading...


Aktori i humorit, Julian Deda nuk është treguar aspak me komplekse dhe ka treguar ndryshimin e madhe që ka ndodhur tek ai në 11 vitet e fundit.

Juli ka humbur shumë kile, ndonëse i është dashur një kohë të gjatë për ta arritur. Prandaj ai zgjodhi të postojë këtë foto të tipit para dhe pas.

“E tmerrshme. Ne 11 vjet u bera njeri…!”-shkruan Jul Deda në postimin e tij.

Siç e ka bërë të ditur edhe vetë, aktori i është nënshtruar ndërhyrjes së balonit gastrik. Një ndërhyrje shumë e përdorur nga personazhet publike Fifin, Xhesika Polon, Xum Allushin apo Sara Hoxhën.

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani