Lifestyle

E la shtatzënë dhe e rrahu në publik, Fjollës nuk i del e keqja me ish-të dashurin: Është copë m*ti

Loading...

Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ka folur për ish-të dashurin e saj. E ftuar në emisionin “Rudina”, ajo foli shumë hapur, duke harruar që ka kamera.

“Ai është një copë m*ti,”- tha këngëtarja duke shtuar më pas,- “uppps harrova që ka kamera”.

Mesa duket Fjollës nuk i dalë ende e keqja me ish-të dashurin e saj, i cili u largua pasi këngëtaja ngeli shtatzënë.

Morina ka treguar se vajzën e saj të dytë e ka lindur e vetme në Amerikë dhe se babai i të voglës nuk është kujtuar më për të.

Madje 2 muaj pasi Fjolla kishte lindur të bijën dhe kishte dalë me të, ai e ka rrahur në publik. Në 2015-n, mediat shkruanin se e fejuara e ish-të dashurit të Morinës kishte tentuar ta sulmonte me thikë. 

(f.m/dosja.al)

 

The post E la shtatzënë dhe e rrahu në publik, Fjollës nuk i del e keqja me ish-të dashurin: Është copë m*ti appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani