Lifestyle

E keni menduar më të ri, e pabesueshme sa vite mbushi Labi

Loading...

Labinot Gashi është moderatori i mirënjohur kosovar.Që kur u bë pjesë e televizionit, Labi u bë një ndër më të pëlqyerit e publikut.

Loading...

Labi tani është i martuar dhe ka një vajzë.

E sot, ai feston ditëlindjen e 40-të dhe në këtë ditë morën urime të shumta nga familjarë, miq e fansa.

Marre nga Lajm24

Loading...
SuperDyqani