Lajme

E grabitën me skemën se ‘do përdornin tualetin’/ Ndalohen autorët! Mes tyre vajza që e futi në kurth

Loading...

Dy ditë pas grabitjes së tregtarit të rrobave në Peqin, mësohet janë ndaluar tre autorët e ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Mësohet se është ndaluar nga policia, B.H., 30 vjeç,  M.Ll., 27 vjeç dhe .Sh., 27 vjeçe. Në kërkim është shpallur S.I., 19 vjeç. 4 të rinjtë me një plan të mirëorganizuar kanë grabitur […]

Loading...

Marre nga Next TV

Loading...
SuperDyqani