Aktualitet

E FUNDIT/ Shtyhet sërish senaca për “Shullazin”, KLGJ nuk kishte komanduar gjyqtarin e tretë në Apel

Loading...

 

TIRANË- Është shtyrë sërish seanca për Emiliano Shullazin dhe bandën e tij. Shkak për këtë shtyrje është bërë mungesa e trupit gjykues, pasi KLGJ nuk kishte komanduar gjyqtarin e tretë për shqyrtimin e çështjes së Apel.

Loading...

Vijon…

The post E FUNDIT/ Shtyhet sërish senaca për “Shullazin”, KLGJ nuk kishte komanduar gjyqtarin e tretë në Apel appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani