Lifestyle

E ftoi në emision, Saimir Tahiri injoron Rudina Dembacajn: Nuk dua të jap nga fama ime

Loading...

Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka dhënë një intervistë për ‘Revistën Class’ ku edhe ka treguar detaje nga karriera e saj. 

E pyetur nga gazetarja për momente interesante gjatë punës së saj si moderatore në “Mos i fol shoferit”, Dembacaj ka veçuar disa episode.

Një nga personazhet që Rudina ka përmendur në këtë intervistë është ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, i cili nuk kishte pranuar që t’i shkonte në emison.

“Para 2 vitesh, ftova z. Saimir Tahiri i cili u shpreh: “Nuk dua të jap nga fama ime, të bëhet i njohur emisioni yt”. Kam qeshur me lot!” – tregon Rudina.

(k.m/dosja.al)

The post E ftoi në emision, Saimir Tahiri injoron Rudina Dembacajn: Nuk dua të jap nga fama ime appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani