Sport

E çuditshme: Tifozi llapjan e bën ‘tatuazh’ emrin e Llapit në kokë

Loading...

Sot zhvillohet derbi mes Prishtinës dhe Llapit.

Skuadra llapjane është mobilizuar shumë për këtë ndeshje dhe siç thonë drejtuesit ata presin një përkrahje të madhe të shikuesve.

Dihet që tanimë Llapi ka tifozë të veçantë, e njëri ndër ta është edhe Arsim Duplaku.


Duplaku sot ka vendosur që ta shkruajë emrin e skuadrës së zemrës.

Loading...

Një gjë të tille tifozi i veçantë e ka bërë në një prej salloneve për prerjen e flokeve në Podujevë.

Ndryshe, ndeshja fillon nga ora 16:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”, ndërsa interesimi është shumë i madh.

Burimi

Loading...
SuperDyqani