Aktualitet

Dy fëmijë amerikanë “thyejnë” urdhrin e amabasadës, shkojnë në protestën e opozitës dhe kërcejnë

Loading...

Protesta e opozitës ende nuk ka nisur, por duket se atmosfera është ndezur në bulevardin Dëshmorët e Kombit. Teksa organizatorët e protestës kanë vendosur muzikë në sfond dy fëmijë të vegjël, që janë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kanë nisur të kërcejnë.

Ata kanë thyer dhe urdhrin e ambasadës së SHBA në Tiranë, e cila bëri thirrje që të gjithë shtetasit e saj të mos merrnin pjesë në këtë tubim.

Loading...

Por ata teksa kërcejnë në bulevard kanë marrë vëmendjen e të gjthë të pranishme të cilët kanë shijuar kërcnimin e tyre dhe nuk kanë ngurruar që ta filmojnë.

Të gjithë janë kthyer nga dy fëmijët dhe me telefona në duar ata shfaqen të habitur nga performanca e tyre.

A.S/ Dosja.al

The post Dy fëmijë amerikanë “thyejnë” urdhrin e amabasadës, shkojnë në protestën e opozitës dhe kërcejnë appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani