Lifestyle

Dukeshin super të dashuruar, por Baby G i jep fund lidhjes me Lim Hotin

Loading...

Disa muaj më parë, reperja e njohur shqiptare, Baby G, zbuloi se ishte në një lidhje me Lim Hotin. Përgjatë kësaj kohe, dyshja hidhnin shumë foto bashkë dhe madje sollën një bashkëpunim me titull “Pretty Gangster”.

Por duket se pasi disa kohësh lidhje, ata janë ndarë. Përmes një kërkimi në Instagram, vihet re se Baby G dhe Lim Hoti nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Loading...

Nuk dihet ende arsyeja e ndarjes së tyre, ndërsa Baby G ka fshirë të gjitha fotot në Instagram dhe nuk ka folur për këtë çështje.

The post Dukeshin super të dashuruar, por Baby G i jep fund lidhjes me Lim Hotin appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani