Aktualitet Lajme

Drejt ‘majave’ në Gjermani, njihuni me shqiptarin krah Merkelit

Loading...

Samiti i dytë i Diasporës i mbajtur në Tiranë ishte një mundësi e shkëlqyer për personalitete të diasporës shqiptare që të jepnin kontributin dhe idetë e tyre nga eksperienca e marrë në vendet ku ata jetojnë në dobi të zhvillimit të Shqipërisë. Besnik Kelmendi është një shqiptar, i cili prej më shumë se 25 vjetësh […]

Loading...

The post Drejt ‘majave’ në Gjermani, njihuni me shqiptarin krah Merkelit appeared first on – News24.

Marre nga Balkanweb

Loading...
SuperDyqani