Lifestyle

“Do të të ‘shtrydh’ 18 herë”, urimi tipik i Dua Lipës për ditëlindjen e motrës

Loading...

Dashuria për motrën është e madhe ata që kanë një të tillë e kuptojnë mirë. Edhe Dua Lipa me mmotrën e saj, Rinën bëjnë një dyshe perfekte kur vjen puna tek marrëdhënia mes dy motrave.

Ditën e sotme, Rina feston ditëlindjen dhe urimi i Dua-s plot emocion dhe i ndjerë. Ajo e kujton me foto nga fëmijëria e tyre dhe i drejtohet asaj me fjalët plot dashuri dhe shumë prekëse, ku i shkruan se ndihet ‘keq’ që motra e saj po rritet.

Loading...

Rina Pina! Tani je 18 vjeç, por përjetësisht beba ime. Gëzuar ditëlindjen ëngjëlli im dhe shoqja ime më e mirë. Jam shumë krenare për zonjushën që je bërë. Të të shoh ty të rritesh është gjëja më e bukur në botë, pas momentit kur ti dhe Gjin keni lindur. Ju dua në infinit! Do të të ‘shtrydh’ 18 herë që ta kuptosh çdo të thotë. Shpresoj që ky të jetë viti më i bukur dhe të kesh edhe më të bukur në vijim. Bota duhet të bëhet gati për ty!”- shkruan në urimin e saj, Dua Lipa.

L.K/Dosja.al

The post “Do të të ‘shtrydh’ 18 herë”, urimi tipik i Dua Lipës për ditëlindjen e motrës appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani