Lifestyle

Do të shtangeni, këngëtari grek fiton shumën marramendëse në kampionatin e pokerit/ Video

Loading...

Antonis Remos, këngëtari i famshëm grek, ka dalë i treti në Kampionatin Europian të Pokerit që u mbajt në Monte Carlo, ku morën pjesë 256 konkurrentë.

Ai jo vetëm që fitoi një titull, por Antonis u kthye në Greqi me plot 60 mijë euro, një shumë paraje kjo që ai e fitoi në këtë kampionat.

Loading...

Ky lajm është komentuar nga Nikos Georgiadis dhe Petros Costopoulos në emisionin e tyre “All Wrong”, ku Antonis rrëfeu shumën marramendëse të fituar.

The post Do të shtangeni, këngëtari grek fiton shumën marramendëse në kampionatin e pokerit/ Video appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani