Histori njerëzore

Digjet automjeti i zëvendësministrit Millosh Peroviq

Loading...


Automjeti Passat B7, ngjyrë e zezë dhe me targa KM, pronë e zëvendësministrit për Punë dhe Mirëqenie Sociale në Qeverinë e Kosovës, njëherit funksionar i lartë i SNS-së, partisë së presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, është përfshirë nga flakët mbrëmë pas mesnatës në qendër të Zubin Potokut, ndërsa përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar në njerëz.

Loading...

Burime të kp bëjnë të ditur se automjeti është djegur qëllimisht nga……

Burimi

Loading...
SuperDyqani