Aktualitet Lajme

Dhunonin prindërit në Berat, pranga dy agresorëve

Loading...

BERAT Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë për “dhunë në familje” dy shtetasit me iniciale, A.Xh,32-vjeç dhe K.C,25-vjeç,të dy banues në Berat. Shtetasit e sipërpërmendur janë arrestuar në flagrancë nga policia pasi kanë ushtruar dhunë ndaj prindërve të tyre. Konkretisht shtetasi A.Xh ushtronte dhunë fizike sistematike ndaj nënës së tij M.Xh,60-vjeçe dhe K.C ushtronte […]

The post Dhunonin prindërit në Berat, pranga dy agresorëve appeared first on – News24.

Marre nga Balkanweb

Loading...