Politike

“Detyrim paraqitje” për Bardh Spahinë –

Loading...

Gjykata e Apelit në Shkodër ka vendosur sot masën “detyrim paraqitje”, për ish-deputetin e Partisë Demokratike, Bardh Spahia.

Ai u arrestua pas sulmit ndaj një KZAZ-je të vendosur në një shkollë të Shkodrës.

Loading...

Ndaj Spahisë rëndojnë akuzat për “Kundërshtim i punonjësve të rendit publik”, “Goditje për shkak të detyrës”, “Mosbindja ndaj urdhrit të policisë”, “Shkatërrim i pronës me zjarr”, “Prishje e qetësisë publike” dhe “Dëmtim me dashje i materialeve zgjedhore”.

Tv Klan

Marre nga TvKlan

Loading...
SuperDyqani