Aktualitet

Detaje nga aksidenti në Divjakë, viktima ndiqte hajdutët e lopës (EMRI)

Loading...

Lushnje- Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti që ndodhi në  “Tre urat” në Divjakë, ku humbi jetën shoferi dhe u plagos u biri. Mësohet se viktima është 57-vjeçari, Agim Muça ndërkohë që ka mbetur i plagosur djali i tij.

Gjatë natës  57-vjeçarit, i kanë vjedhur në banesë lopën. Pasi ka parë autorët ai është vënë në ndjekje të tyre pasojë ka humbur kontrollin mjetit.

Loading...

Mësohet se viktima po drejtonte mjetin  tip “Ford” i cili ka dalë nga rruga duke e lënë atë të vdekur në vend ndërkohë që djali i tij Rr.Muça, ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

J.V/Dosja.al

The post Detaje nga aksidenti në Divjakë, viktima ndiqte hajdutët e lopës (EMRI) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani