Lifestyle

Deri nesër na shkon gjatë –

Loading...


Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj tashmë nuk i ruhen fare syrit të publikut.

Dyshja shkëmbejnë komente në rrjetet sociale për gjërat e tyre më intime dhe kjo gjë tashmë nuk është fare problem.

Së fundmi në një foto që Arbana ka publikuar me shoqen e saj Xhemi Shehun, regjisori Eduart Grishaj kërkon që kjo e fundit të largohet që ‘sonte pasi deri nesër shkon gjatë’.

Sigurisht që pati replika si nga ana e Arbanës ashtu edhe nga ana e Xhemit, për të cilën mikesha me shaka thotë se po e përzë.

Komentet mes tyre:

Eduardt Grishaj: Kur do ik kjo Xhemi meqe une u ktheva

Arbana Osmani: Ja zemer ta percjellim sonte prandaj kemi dale

Xhemi Shehu: Kjo Xhemi zhduket neser..spo te pyes a do gje!

Eduart Grishaj– Arbanës: Nuk gjete asnje mundesi ta nisje qe sonte se deri neser mos shkon pak si gjate

Xhemi Shehu: Sonte do rrish me gjyshen

Eduart Grishaj: Nje nate mund ta kaloi dhe me hasmin per nje fitore te gjate.

Dyshja tashmë dalin krejtësisht hapur.

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani