Lifestyle

Dalin fotot! Enca Haxhia në film me Ermal Mamaqit, ç’po kurdiset në prapaskenë

Loading...

Prej kohësh tanimë qarkullon lajmi se Ermal Mamaqi është duke bërë një film të ri dhe se do ketë një super kast dhe ja ku e keni!

Është mësuar se këngëtarja e famshme, që numëron miliona shikime me këngët e saj dhe mbretëresha e Instagramit, Enca do të jetë protagoniste në filmin e ri të Ermalit.

“Xing.al” sjell për ju disa foto ekskluzive nga xhirimet e filmit ku Enca shfaqet si gjithnjë plot stil teksa ndodhet krah Ermalit. Sot është dita e parë e xhirimeve që mesa duket është hapur me Encën.

Krah Encës është protagoniste në film edhe aktorja e famshme Arjola Demiri, por në ditët në vazhdim do zbulohet më shumë për rolet e tyre.

Marrë nga XING

(k.m/dosja.al)

The post Dalin fotot! Enca Haxhia në film me Ermal Mamaqit, ç’po kurdiset në prapaskenë appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani