Lifestyle

Dajana Shabani i jep fund lidhjes me boksierin, bën deklaratën e papritur

Loading...

Moderatorja Dajana Shabani ka qenë shumë e komentuar në media këto kohë për shkak të lidhjes me boksierin Kamer Maloku.

Dyshja janë parë shumë të dashuruar teksa kanë hedhur foto të ndryshme bashkë në Instagram. Por së fundmi, po përflitet se ata mund të jenë ndarë dhe shkak për këto fjalë është bërë një shprehje mbi zhgënjimet në dashuri që Dajana ka publikuar.

“Problemi është se femrat mendojnë se ai do të ndryshojë, ai nuk do ta bëjë. Ndersa burrat bëjnë gabim kur mendojnë se ajo nuk do të largohet kurrë, ajo do e bëjë”, shkruhet në këtë shprehje.

Loading...

Më pas, Dajana ka publikuar në Instastory një këngë që flet për largimin e njerëzve nga jeta kur ata të lëndojnë e të zhgënjejnë. Kjo këngë i ka përforcuar aludimet se dyshja janë ndarë.

The post Dajana Shabani i jep fund lidhjes me boksierin, bën deklaratën e papritur appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani