Lifestyle

Ç’po ndodh? Elvana Gjata përdor makinën e miliarderit rus për të shkuar në eventin e bujshëm

Loading...

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të njohura e të komentuara shqiptare, e cila disa ditë më parë ishte e pranishme në një event në Tiranë.

Aty ajo mori vëmendjen e veshur me një kostum nga stilistja italiane Alberta Ferreti. Mirëpo, vëmendjen më vonë e ka marrë makina me të cilën Elvana ka ardhur në event.

Automjeti luksoz i tipit “Benz” mban emrin e një prej miliardërëve rus që quhet Ziyad Manasir, i cili është pronari i grupit “Manaser Group”.

Loading...

Kjo është një kompani në fushën e ndërtimeve, rikonstruktimeve dhe karburantëve, sipas Iconstyle.al. Madje, revista “Forbes” e ka futur në vitin 2015 Ziyad krahë miliarderëve të tjerë me një pasuri 1.1 miliardë dollarë. Mesa duket, Elvana ka marrë këtë automjet luksoz për të mbërritur në eventin e bujshëm gjithë stil.

Burimi: Iconstyle.al

The post Ç’po ndodh? Elvana Gjata përdor makinën e miliarderit rus për të shkuar në eventin e bujshëm appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani