Aktualitet

Çfarë nuk u pa nga protesta e opozitës? Dalin fotot ‘pikante’

Loading...

TIRANË- Me flakadanë, brohoritje “Rama ik” dhe zjarr para kryeministrisë u shoqërua protesta e opozitës ditën e djeshme

Në këto foto janë fiksuar momente që zbulojnë detaje të panjohura nga protesta, që mund t’i kenë shpëtuar syrit të medias.

Loading...

Demonstrata e djeshme opozitare solli disa të lënduar, mes tyre protestues, efektivë të policisë por edhe gazetarë.

(a.m/dosja.al)

The post Çfarë nuk u pa nga protesta e opozitës? Dalin fotot ‘pikante’ appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani