Lifestyle

‘Çfarë bën në krevat ti?’ Kozeta Kurti i kthehet moderatorit: Qejfi bëhet edhe në vende të tjera, jo vetëm në shtrat

Loading...

TIRANË- Moderatori i programit ‘Trokit’ në IN Tv, Ermal Peçi ka pasur të ftuar këngëtaren Evi Reçi dhe gazetaren Kozeta Kurti.

Në lojën e e sekondave, ku për 6 sekonda,të ftuarit duhet që të japin 4 përgjigje, disa prej tyre ishin pikante.

Ndër pyetjet Ermali pyet Evin për gjërat që pëlqen të bëj më shpesh në krevat, pyetje të cilës këngëtarja i jep një përgjigjie të “pafajshme”.

Evi Reçi: Të fle, të shikoj telefonin, të dëgjoj muzikë dhe…. (qesh) – thotë Evi.

Ermal Peçi: Isha duke thënë, ti rronke kot o goce (qeshin të gjithë) Kjo nuk bënka asgjë në krevat, flinka gjumë.

Kozeta Kurti: Po pikërisht mo Ermal, ka qejf ti bëj në vende të tjera, jo në krevat.

(k.m/dosja.al)

The post ‘Çfarë bën në krevat ti?’ Kozeta Kurti i kthehet moderatorit: Qejfi bëhet edhe në vende të tjera, jo vetëm në shtrat appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani