Category - Politike

Politike

Kuptuam kush qëndron pas dhunës –

Në takimin me banorët e Bërzhitës, Krrabës e Petrelës, Kryebashkaku Veliaj u ndal tek protesta paqësore e opozitës, duke thënë se sjellja e djeshme tregoi se...

Politike

Largimi i Ramës, vetëm fillimi –

“Para drejtësisë hajdutët e votave, largimi i Edi Ramës, reformë e thellë politike dhe zgjedhje të lira e të ndershme”, janë këto parimet mbi të cilat mund të...