Category - Lajme

Lajme

Qeveria shqiptare të… –

Një ditë pasi Holanda vendos rikthimin e vizave me Shqipërinë dhe ia ka kaluar kërkesën KE-së, vjen reagimi i ambasadorit të BE-së në Tiranë, Luigi Soreca. Në...