Category - HOROSKOPI

HOROSKOPI

Horoskopi javor 15-21 prill

Dashi   Kjo javë do të mjaft premtuese për ju të shenjës së dashit, ndërkohë që mendimet e reja nisin që ditën e hënë. E premtja dhe hëna e plotë pritet t’iu...