HOROSKOPI

Bricjapi… Meri jep lajmin e bukur për këtë shenjë: Dashuri me shikim të parë

Loading...
Bricjapi eshte “fatlumi” I dites se soteme . Sipas astrologes, Meri Shehu kjo shenjë do të dashurohet me shikim të parë me një person i cili do t’i duket totalisht i përshtatur me ambientin dhe natyrën duke i lënë një imperson të veçantë.Loading...


Marre nga

Loading...
SuperDyqani