Lifestyle

Bora Zemani poston disa momente me binjakët Veshaj, i kthehet aktori: U shkërmoqët nga epshi (VIDEO)

Loading...

TIRANË– Bora Zemani ka postuar një video humoristike të realizuar bashkë me vëllezërit Veshaj. Moderatorja e veshur si dhëndër, me kostum dhe papion, ndërsa djemtë të veshur si nuse, kanë kërcyer një këngë romantike.

Të përqafuar me njëri-tjetrin, Bora dhe binjakët nuk e prisnin komentin e aktorit, Visjan Ukcenaj.

“Ça jeni tu bo mi vajza se u shkërmoqët nga epshi,”- shkruan Visjani në postimin e Bora Zemanit.

Komenti i aktorit, Visjan Ukcenaj.

Moderatorja i është përgjigjur me emoji të qeshurash, dhe mesa duket është humor mes miqsh.

Loading...

(R.L/Dosja.al)

The post Bora Zemani poston disa momente me binjakët Veshaj, i kthehet aktori: U shkërmoqët nga epshi (VIDEO) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani