Lifestyle

Bora publikoi videon me binjakët Veshaj, aktori shqiptar: “U shkërmoqët nga epshi”

Loading...

Bora Zemani dhe binjakët Veshaj sapo kanë filluar emisionin e tyre “3-shat” që po korr një sukses të madh në media.

Së fundmi, Bora publikoi një video humoristike ku shihej e veshur me kostum dhëndri, ndërsa Donaldi dhe Romeo ishin veshur me fustan nusërie. Të tre kërcenin nën ritmet e një kënge romantike.

Por në mes të shumë komenteve, ka spikatur ai i aktorit të humorit, Visjan Ukcenaj. “Ça jeni tu bo mi vajza se u shkërmoqët nga epshi”, u ka shkruar aktori atyre, ndërsa Bora ia ka kthyer me disa emoji të qeshurash.

The post Bora publikoi videon me binjakët Veshaj, aktori shqiptar: “U shkërmoqët nga epshi” appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani