Aktualitet Lajme

Berat/ E shanta.zhonte me mesazhe të miturën, përfundon në pranga 19 vjeçari

Loading...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku një 19 vjeçar është vendosur në pranga pasi akuzohet se ka kërcënuar një të mitur.

Bëhet e ditur se Leridion Daja, 19 vjeç dhe banues në Berat, kërcënonte me mesazhe një vajzë në moshë të mitur prej disa ditësh.

Loading...

Pas këtyre kërcënimeve, vajza ka shkuar dhe e ka denoncuar të riun në polici, i cili tanimë akuzohet për veprën penale “Përndjekje”.

Burimi: Dosja.al

 

The post Berat/ E shanta.zhonte me mesazhe të miturën, përfundon në pranga 19 vjeçari appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani