Sport

Benzema realizon sërish – gol i bukur nga francezi

Loading...

Është shënuar edhe goli i dytë në duelin mes Real Madridit dhe Athletico Bilbaos.

Skuadra e Real Madridit ka realizuar edhe golin e dytë ndaj Bilbaos, për të siguruar një rezultat më stabil deri në fundin e duelit, përcjell GazetaBlic.

Golin e dytë për Real Madridin e ka shënuar Karim Benzema, pas harkimit të Luka Modricit.


Ky është goli i dytë i Benzemas në ndeshjen e sotme.

Rezultati aktual i takimit është 2-0.

Ja goli

VIDEO

Burimi

Loading...
SuperDyqani