Author - publialb

HOROSKOPI

Horoskopi e enjte 12 dhjetor 2019

Dashi Në këtë periudhë të dhjetorit do të keni mundësi që të kuptoni se çfarë duhet të bëni në dashuri dhe nëse duhet të merrni një vendim, mendohuni mirë. Në...

HI TECH

Toyota GR Yaris arrin në janar

Gazoo Racing po zgjeron gamën e saj të makinave sportive me Toyota GR Yaris. Yaris GR është modeli i dytë sportiv i pastër GR pas Toyota GR Supra, transmeton...